українська російська англійська
Інваліди подякували Прем'єр-міністру за допомогу у вирішенні їхніх проблем
14.05.2013 | 13:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністру Миколі Азарову подякували за постійну увагу до проблем інвалідів та допомогу у їх вирішенні. Від імені Українського товариства сліпих (УТОС) листа на ім’я Глави Уряду підписав голова Владислав Більчич.

«Ви постійно приділяєте увагу проблемам інвалідів і допомагаєте у їх вирішенні, - йдеться в листі. – Завдяки Вашій особистій підтримці, Урядом надається постійна підтримка УТОСу, в тому числі і фінансова, що дає можливість функціонувати всім структурам Товариства і виконувати намічені напрямки роботи по соціальному захисту інвалідів, їх інтеграції у суспільство»

Нагадаємо, що Українське товариство сліпих скоро святкуватиме 80-річчя: воно було створено 4 червня 1933р.  По всій Україні Товариство має 73 навчально-виробничі підприємства, 23 обласних організацій, організацію в АРК, київську міську і 183 первинних реабілітаційних організацій, на обліку в яких перебуває 50 тисяч інвалідів по зору. Діють спеціалізовані 75 бібліотек по обслуговуванню сліпих, спеціальна редакція і Центральний будинок звукозапису та друку брайлівської літератури, близько 60 гуртожитків, де мешкають інваліди по зору, заклади культури, реабілітаційний центр, спецсанаторій в м. Євпаторія, 20 баз відпочинку тощо. Всього в товаристві функціонує близько 350 осередків.

 

версія для друку