українська російська англійська
Олександр Вілкул: Авіаційна галузь виходить з кризи, пов'язаної з банкротством національного перевізника "Аеросвіт"
14.05.2013 | 14:33
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Вперше з початку 2013 року відбулося збільшення пасажиропотоків через аеропорти України», - повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. За даними Державної авіаційної служби України, у квітні 2013 року в порівнянні з квітнем минулого року пасажиропотоки через аеропорти України збільшилися на 4,5%. В цілому з початку цього року пасажиропотоки через аеропорти України збільшилися на 0,9%.

Українські авіакомпанії також нарощують свої показники. У квітні обсяги перевезень пасажирів вітчизняними авіакомпаніями зросли на 8% у порівнянні з показниками першого кварталу.  Авіаційна галузь виходить з кризи, пов’язаної з банкротством національного перевізника «Аеросвіт».

 «Прогноз Державіаслужби щодо зростання рівня перевезень українськими авіакомпаніями починаючи з кінця березня цього року справджується.  За оцінками експертів, вітчизняні авіакомпанії і в подальшому будуть нарощувати показники авіаперевезень як на міжнародних, так і на внутрішніх регулярних рейсах», -  сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку