українська російська англійська
До кінця травня відбудеться перерахунок зарплати бюджетників
14.05.2013 | 14:50
Прес-служба Міністерства соціальної політики

До кінця травня має відбутися перерахунок заробітної плати працівників бюджетної сфери з урахуванням збільшення посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (ЄТС). Відповідне доручення дала сьогодні Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час селекторної наради з питань соціальної політики.

«Центральні та місцеві органи влади усіх рівнів повинні до кінця цього місяця здійснити перерахунок заробітної плати працівникам бюджетної сфери, – а це близько 3,5 млн. осіб. Крім цього, донараховані суми заробітної плати починаючи із січня поточного року повинні бути виплачені одночасно із заробітною платою за травень 2013 року», – сказала вона.

Міністр нагадала, що за пропозицією Мінсоцполітики Уряд 27 березня 2013 року ухвалив постанову №197, якою підвищив розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки. Таким чином, з 1 січня 2013 року розмір відповідного окладу зріс до 852 грн. проти 839 грн., що були у грудні 2012 року.

«Тому ми чекаємо на перерахунок заробітних плат працівників бюджетної сфери і інформація про це повинна бути надана Мінсоцполітики до 10 червня 2013 року. Крім того, мною надано доручення Державній інспекції з питань праці здійснити відповідні перевірки в усіх регіонах», – сказала вона.

 

версія для друку