українська російська англійська
Волинь отримала 7 млн. грн. на капремонт вулиць і доріг комунальної власності та об'єктів соціальної сфери
14.05.2013 | 15:10
Волинська ОДА

Волинь отримала майже 7 млн. грн. на розрахунки за капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності та об’єктів соціальної сфери. Про це розповів голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді.

Зокрема, перерахунок коштів здійснено за частину проведених ремонтних робіт у будинку І.Стравінського в Устилузі Володимир-Волинського району, Рудівський психоневрологічний  інтернат Любомльського району, котельні, а також на продовження будівництва шкіл у селі Любохини Старовижівського району та у 55-му мікрорайоні міста Луцька.

Під час оперативної наради обговорили також про хід будівельних робіт у Волинських обласному онкологічному диспансері та центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Окремо йшлося про ремонт під’їзної дороги до нового боксового відділення  для лікування хворих на полірезистетні форми туберкульозу в обласному протитуберкульозному диспансері.

«Маємо стабільну фінансову ситуацію, щоб згідно плану продовжувати роботи. Державна виділяє кошти насамперед на пріоритетні напрямки. Їх використання має бути цільовим», - резюмував Борис Клімчук.

 

версія для друку