українська російська англійська
Наталія Королевська: Не менше 40% громадян, неконкурентних на ринку праці, мають бути працевлаштовані за підсумками року
14.05.2013 | 15:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Рівень працевлаштування недостатньо конкурентних на ринку праці людей має бути наближений до загального рівня працевлаштування безробітних – не менше 40% за підсумками року. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час селекторної наради з питань соціальної політики в Кабінеті Міністрів. За її словами, до таких громадян належать інваліди, одинокі батьки, особи, звільнені з місць позбавлення волі, особи передпенсійного віку та інші.

Зокрема, за словами Наталії Королевської, викликає занепокоєння ситуація з працевлаштуванням людей з обмеженими можливостями. «З 20 тисяч інвалідів, які перебувають сьогодні на обліку, протягом першого кварталу працевлаштовано лише 1514 осіб, або 7,5%. Це вкрай незадовільний показник», – констатувала Міністр, звертаючись до учасників наради.

Наталія Королевська також відзначила, що за минулий квартал рівень працевлаштування неконкурентних на ринку праці людей склав всього 8,4%. При цьому, за її словами, найнижчі по Україні темпи працевлаштування вразливих на ринку праці людей – у Волинській, Івано-Франківській, Львівській та Рівненській областях.

«У зв’язку з цим наше завдання – забезпечити наближення рівня працевлаштування недостатньо конкурентних на ринку праці людей до загального рівня працевлаштування безробітних – не менше 40% за підсумками року. Окремо хочу наголосити, що до 1 червня Міністерство має отримати інформацію щодо того, скільки осіб з інвалідністю працевлаштовано саме в установах соціальної сфери», – підкреслила Наталія Королевська, звертаючись до учасників наради.

Водночас вона нагадала присутнім про необхідність неухильного виконання рішення Колегії Міністерства від 5 квітня щодо забезпечення безбар’єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень, установ, організацій, які входять до сфери управління Мінсоцполітики.

 

 

версія для друку