українська російська англійська
На Полтавщині 81% дітей-сиріт охоплено сімейним вихованням
14.05.2013 | 16:20
Полтавська ОДА

У поточному році сімейними формами виховання в Полтавській області охопили  80,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила на прес-конференції начальник обласної служби у справах дітей Інна Конончук.

«За підсумками року ми на декілька відсотків перевищили загальноукраїнський відповідний показник. Загалом же Полтавщина у цій справі займає золоту середину», - зазначила Інна Конончук.

Для порівняння вона навела статистику попередніх років:

«У 2010 році у сім’ях виховувалися 68,5% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у  2012 – 76,6%», – сказала  Інна Конончук.

Якщо говорити про конкретні цифри, то у 2013 році до сімейних форм виховання влаштували 140 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У тому числі усиновили 21 (з них громадяни України – 19) дітей, встановили опіку та піклування над 85 дітьми. До прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу влаштували 42(2012- 19) дітей.

Інна Конончук  наголосила, що протягом 3 останніх років зусилля облдержадміністрації спрямовували на соціальний захист дітей, у першу чергу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження бездоглядності та безпритульності серед дітей.

 

версія для друку