українська російська англійська
Українські та німецькі правоохоронці об'єдналися у боротьбі з кіберзлочинами
14.05.2013 | 15:24
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

В Управлінні боротьби з кіберзлочинністю МВС України за ініціативи Посольства Федеративної республіки Німеччина в Україні відбувся ряд робочих зустрічей зі зв’язковим офіцером федерального кримінального відомства поліції Манфредом Менчесом і комісарами цього ж відомства Патріком Гектором та Надею Беліменко.

Під час робочих зустрічей фахівці обговорили питання взаємодії між Національними контактними пунктами з реагування на кіберзлочини Німеччини та України. Піднімались і проблемні питання. Зокрема, щодо обміну оперативною інформацію між Управлінням боротьби з кіберзлочинністю МВС України та Федеральним кримінальним відомством під час виявлення та розслідування кримінальних правопорушень пов’язаних з розповсюдженням програм, що містять шкідливий код (вірус), втручанням в роботу банківських систем дистанційного обслуговування «клієнт-банк», фішингом, розповсюдженням дитячої порнографії і заняттям забороненими видами господарської діяльності в мережі загального користування Інтернет, порушенням авторських та суміжних прав тощо.

Для того, щоб запобігти та протидіяти кримінальним правопорушенням, які скоюють із використанням електронно-обчислювальної техніки, налагодити ефективну взаємодію між Управлінням боротьби з кіберзлочинністю МВС та правоохоронними органами Німеччини, фахівці УБК планують продовжити обмін досвідом з іноземними колегами.

версія для друку