українська російська англійська
Цьогоріч оздоровленням та відпочинком охоплять 68 тисяч волинських дітей
14.05.2013 | 17:07
Волинська ОДА

На Волині у поточному році оздоровленням та відпочинком планується охопити майже 68 тисяч дітей, що складає 56% від загальної  кількості школярів.  Про оздоровчу кампанію-2013 йшлося на засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яку провів заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк.

Першочергово оздоровлюватимуть дітей пільгових категорій. Зокрема, планується охопити оздоровленням та відпочинком 1255 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1717 дітей-інвалідів, 7347 дітей із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 20563 дітей із багатодітних сімей, 6533 дитини із малозабезпечених сімей. Не обійдуть увагою і обдарованих дітей, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села та інші пільговики.

Усього у 2013 році буде працюватиме 12 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких планується охопити оздоровленням та відпочинком майже 5 тисяч дітей.  У більшості з них перша оздоровча зміна розпочнеться з 10 - 15 червня. Першим стартуватиме у літньому сезоні позаміський заклад «Оберіг» (Ковельський район), який зустріне школярів вже 1 червня.

Крім того, в області передбачається відкрити 624 табори відпочинку (із них: 596  з денним перебуванням, 27 праці та відпочинку, одне наметове містечко), де активним дозвіллям охоплять майже 52 тисяч дітей. Більшість з них працюватимуть на базі загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Як правило, вони  функціонуватимуть в одну зміну тривалістю 14 днів. Частина розпочне свою роботу 27 травня, інші - 1 червня. 

Фактично оздоровча кампанія в області стартувала ще у лютому. Саме тоді розпочалося направлення груп дітей з Волині на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (АР Крим) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (мдеса). Там цьогоріч побувало 92 школяра.

Як підкреслив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, пріоритетним у процесі оздоровлення і відпочинку дітей і надалі залишаються  «безпека перебування, безпека при перевезеннях, якісні оздоровчі послуги та харчування, яке відповідає найвищим стандартам». «Ми повинні сконцентрувати усі зусилля, аби дати нашим дітям найкраще», - резюмував він. 

 

версія для друку