українська російська англійська
Казначейство забезпечує своєчасне здійснення видатків
14.05.2013 | 17:54
Прес-служба Державної казначейської служби

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Львівську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Упродовж 2013 року органами Казначейства України у Львівській області забезпечується своєчасне проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

Протягом поточного року органами Державної казначейської служби України у Львівській області проведено платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету м. Львова на загальну суму 802,6 млн. грн., в тому числі за незахищеними видатками – 152,2 млн. грн., з яких лише протягом травня поточного року – 6,7 млн. гривень. Скеровано 1,8 млн. грн. (в повному обсязі від заявлених) вільних коштів бюджету м. Львова на депозитні рахунки в установах банків.

Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших соціально важливих видатків в поточному році Головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надано бюджету м. Львова безвідсоткових позик на покриття тимчасових касових розривів на загальну суму 206,6 млн. грн., з яких на сьогоднішній день 4,2 млн. грн. ще не погашено. В поточному році міський бюджет м. Львова отримав середньострокову позику в сумі 27,1 млн. гривень. З врахуванням непогашених позик минулих років загальна заборгованість за цим видом позик складає 136,6 млн. гривень.

15.05.2013 Головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області планується додатково надати міському бюджету м. Львова позику на покриття тимчасових касових розривів на суму 39,3 млн. гривень.

 

версія для друку