українська російська англійська
Луганська ОДТРК у прямому ефірі підіб'є підсумки благодійної акції
14.05.2013 | 17:36
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

18 травня о 13.00 у прямому ефірі телеканалу ЛОТ будуть підбиті підсумки благодійної акції «Врятуй онкохвору дитину!». Її ініціатори та організатори - Луганська обласна державна телерадіокомпанія та Луганська єпархія УПЦ Московського патріархату.

Онкохворих дітей в області щороку стає все більше. «На жаль, ці показники вищі за середньоукраїнські», - говорить заступник головного лікаря Луганської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Висоцький. Лікування онкохворих дітей - дороге і тривале. Далеко не всі витрати покривають бюджетні відрахування. Батьки маленьких пацієнтів часто вичерпують свої сили і ресурси ще на перших етапах лікування.

Акція, започаткована Луганською ОДТРК та Луганською єпархією УПЦ, має на меті залучити до благодійництва усіх небайдужих до чужої біди людей. В усіх луганських православних храмах були встановлені урни для благодійних пожертвувань.

Зібрані кошти надаються лише адресно. У квітні було виділено 15тисяч гривень на обстеження та лікування 11-річного луганчанина, а 13 травня ще трьом дітям з Старобільського району, Лутугиного та Свердловська було надано по 10 тисяч гривень.

Ставити крапку у цій акції організатори не планують. «Ми хочемо залучити до неї інші єпархії Української православної церкви в містах і районах області. Я впевнений, є люди, які готові жертвувати, які готові допомагати», - говорить генеральний директор Луганської обласної державної телерадіокомпанії Родіон Мірошник.

 

версія для друку