українська російська англійська
Телемарафон "Пам'ять" зібрав кошти для адресної допомоги ветеранам
14.05.2013 | 18:06
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Чотирнадцятий рік поспіль напередодні Дня Перемоги у Запоріжжі відбувається благодійний телевізійний марафон «Пам'ять», ініційований обласною організацією ветеранів  України та підтриманий обласною адміністрацією.

Телемарафон, присвячений 68-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, транслювався Запорізькою ОДТРК у прямому ефірі. Проводиться телемарафон з метою вшанування подвигу ветеранів на фронтах Великої Вітчизняної війни, працівників тилу, солдатських вдів, які своїм героїчним подвигом наближали День Перемоги, відбудовували  Батьківщину з руїн і тим заслужили глибоку шану людства.

На жаль, все менше залишається серед нас учасників тих подій. Тому для наших сучасників зустріч з героями – щаслива нагода засвідчити вдячність і повагу. На телемарафоні «Пам'ять» голова запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенко передав привітання ветеранам від Президента України Віктора Януковича.

 Благодійні внески на рахунок телемарафону приймаються впродовж травня, а вже зібрані 950 тисяч гривень будуть використані для адресної допомоги ветеранам та вирішення їхніх нагальних соціальних проблем.

версія для друку