українська російська англійська
Сергій Глущенко зустрівся з експертами Програми підтримки молодіжної політики країн Східного партнерства ЄС
14.05.2013 | 19:26
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

14 травня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч першого заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Глущенка з експертами Програми підтримки молодіжної політики країн Східного партнерства Європейського Союзу.

Під час зустрічі сторони дійшли згоди, що реалізація проекту сприятиме нарощуванню потенціалу в галузі молодіжної політики та здійсненню практичних проектів за участю молодих людей.

Як зазначив керівник групи експертів Ханс-Юрген Мет, проект надаватиме підтримку суб'єктам сфери молодіжної політики в шістьох країнах Східного партнерства – Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.

«В рамках реалізації проекту будуть встановлені тісні взаємини з усіма інституціональними суб'єктами регіону, які працюють в галузі молодіжної політики», – наголосив Ханс-Юрген Мет.

Під час зустрічі також наголошувалося на інформаційній кампанії в процесі реалізації Програми. Зокрема, перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко поінформував присутніх про позитивний досвід проведення інформаційної кампанії «Червона Картка» в рамках Національного соціального проекту до Євро-2012 «Давай разом!», яка була ініційована Державною службою молоді та спорту України.

«Підвищення обізнаності суспільства щодо розвитку молодіжної політики, спорту, значення здорового способу життя сприятиме залученню дітей і молоді до спорту, організації змістовного дозвілля та протидії різним негативним явищам», – зауважив Сергій Глущенко.

Учасниками зустрічі також стали директор Департаменту з питань молоді та комунікацій Ігор Хохич, експерти з питань комунікацій Програми підтримки молодіжної політики країн Східного партнерства Європейського Союзу Євгенія Петрівська та Девід Конвей.

 

версія для друку