українська російська англійська
Мінекономрозвитку: Російські бізнесмени відчувають якісне поліпшення української інвестиційної політики
14.05.2013 | 19:45
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Спільна робота українських і російських експертів на першому засіданні Комісії з питань інвестиційного співробітництва та захисту прав інвесторів - це перший крок у налагодженні конструктивного діалогу з захисту прав інвесторів, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та вирішення проблемних питань інвесторів двох країн, зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в Москві 14 травня.

«Завершилося перше засідання Комісії з питань інвестиційного співробітництва та захисту прав інвесторів, на якому обговорено ціле коло питань, в тому числі і проблеми, що гальмують розвиток інвестиційного співробітництва. Але головне, що в роботі спостерігався позитивний настрій і конструктивний підхід, є обопільне бажання вирішувати питання і долати перешкоди у подальшому розвитку співпраці», - сказав Ігор Прасолов.

За словами Ігоря Прасолова, Міністр економічного розвитку Російської Федерації Андрій Білоусов відзначив позитивні зміни в діяльності українського Уряду щодо вдосконалення інвестиційної політики і, зокрема, похвалив роботу Міністерства доходів і зборів України.

«Хочу відзначити, що мій колега, Міністр економічного розвитку Російської Федерації Андрій Білоусов, зазначив на засіданні, що відбувається помітне поліпшення роботи Міністерства доходів і зборів і це вже відчувають російські інвестори. Проблемою завжди було в нашій країні відшкодування ПДВ. Наразі поточний ПДВ відшкодовується автоматично, залишається вирішити питання повернення ПДВ по деяких великих російських інвесторах, що був накопичений до створення Міністерства доходів і зборів. Це дуже важливий сигнал для інвесторів (і не тільки для російських) про якісне поліпшення нашої роботи», - підкреслив Міністр.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України акцентував увагу, що позитивні тенденції, що намітилися в інвестиційній політиці України і помічені зовнішніми інвесторами, можна розцінювати як позитивну оцінку роботи всього економічного блоку українського Уряду. Подальшому просуванню в цьому напрямку істотно допомагає тісна взаємодія всіх профільних міністерств і відомств України і чітке розуміння цілей, яких необхідно досягти.

 

версія для друку