українська російська англійська
У МОН проведено І Міжнародну конференцію "Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки"
15.05.2013 | 09:23
Прес-служба Міністерства освіти і науки

14 травня 2013 року Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством освіти Республіки Білорусь проведено І Міжнародну конференцію «Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки» за участю провідних фахівців у галузі пренатальної психології, медицини, представників громадських організацій та ЗМІ. Роботу конференції очолював заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський.

Відкриваючи роботу пленарного засідання конференції, Борис Жебровський вказав на новизну теми, на її проблемність та актуальність. Заступник Міністра висловив сподівання, що ця конференція буде успішним стартом для генерації нових ідей із вирішення питань пренатальної педагогіки, а також для тісної міжнародної співпраці та обміну досвідом між Україною та Білоруссю.

«Дошкільна освіта – фундамент виховання, але її ґрунт – дородова педагогіка», – зазначив під час виступу Борис Жебровський.

Учасники Конференції активно брали участь в обговоренні проблемних питань, демонстрували засобами відеопрезентації результати своїх досліджень у галузі дородової педагогіки, обмінювалися інформацією, ділилися ідеями щодо співпраці на всеукраїнському та міжнародному рівнях тощо.

«Пам’ятаймо, що діти – це очі Бога і саме вони є мірилом нашої моралі, духовності», – підсумував роботу Конференції заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський.

 

версія для друку