українська російська англійська
Равіль Сафіуллін взяв участь у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України
15.05.2013 | 09:54
Равіль Сафіуллін взяв участь у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України

14 травня Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України відповідав на запитання громадян, що стосувалися реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту.

Перед початком заходу за регламентом Міністр молоді та спорту України провів брифінг для представників ЗМІ. Під час розмови із журналістами Равіль Сафіуллін поінформував про здобутки українських спортсменів на міжнародній арені, розвиток фізичної культури та масового спорту, створення умов для регулярної рухової активності різних верств населення, функціонування фізкультурно-оздоровчих закладів тощо.

Равіль Сафіуллін закликав журналістів пропагувати здоровий спосіб життя. "Якщо ми не будемо пропагувати здоровий спосіб життя, можна вибудувати скільки завгодно палаців спорту, спортмайданчиків - ні діти, ні дорослі ходити туди не будуть. Поки ми не станемо на екранах наших телевізорів пропагувати здоровий спосіб життя, показувати наших видатних спортсменів, розповідати про їхні досягнення, нічого не буде", - сказав Равіль Сафіуллін та зауважив, що на українських телеканалах рекламуються алкогольні напої, в будь-який час дня і ночі.

За дві години спілкування з громадянами Міністр молоді та спорту України відповів на 14 телефонних дзвінків.

Равіль Сафіуллін запевнив, що всі звернення громадян про допомогу, пропозиції,  які надійшли за час роботи прямої телефонної лінії, не залишаться без уваги та контролю.

 

версія для друку