українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив провести селекторну нараду щодо готовності закладів до літнього відпочинку дітей
15.05.2013 | 12:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 15 травня 2013 року доручив Віце-прем'єр-міністру Костянтину Грищенку разом із Міністром соціальної політики Наталією Королевською та Міністром у справах молоді та спорту Равілем Сафіулліним поточного тижня провести селекторну нараду щодо готовності закладів до літнього відпочинку дітей. Про результати наради урядовці повинні доповісти Кабінету Міністру на наступному засіданні.

Разом з цим Микола Азаров акцентував на ряді питань, на які чиновники повинні звернути особливу увагу під час підготовки інфраструктури до відпочинку та оздоровлення дітей.

По-перше, наголосив Прем’єр-міністр, не може бути жодних компромісів у питаннях забезпечення побутових, санітарно-гігієнічних умов та належного лікування і медичної допомоги у закладах дитячого оздоровлення і відпочинку. «Усі умови перебування мають суворо відповідати встановленим нормам. Діти повинні отримати найкращий можливий сервіс, а батьки мають бути спокійні за умови відпочинку своїх дітей», - сказав Микола Азаров. Ці питання, за його словами, тримає на особистому контролі Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова.

Другий надзвичайно важливий аспект - якісне, різноманітне і безпечне харчування дітей. «Особисто прошу Міністра аграрної політики і продовольства Миколу Присяжнюка і глав регіональних адміністрацій допомогти в цьому, і гасло «Все краще – дітям» втілити у реальність», - зазначив Прем’єр-міністр. Він вимагає від Міністерства охорони здоров’я і Державної інспекції захисту прав споживачів запровадження постійного моніторингу і перевірки якості продуктів харчування, які постачаються влітку в дитячі заклади.

По-третє, за словами Миколи Азарова, потрібно забезпечити протипожежну безпека і громадський порядок у місцях відпочинку дітей. «Треба забезпечити постійну практичну роботу в цих напрямах. Тобто, не виїжджати на гасіння, а попереджувати пожежі, не допускати небезпечного поводження з вогнем. Не розслідувати надзвичайні події, а зробити так, щоб сумнівні особи на гарматний постріл не наближалися до місць, де відпочивають діти», - сказав Прем’єр-міністр. Він також наголосив на необхідності забезпечення обов’язкового чергування рятувальників на пляжах, контролю за поведінкою на воді. «Це особиста відповідальність Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і Голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських», - зауважив Глава Уряду.

Крім того, не менш важливим завданням, за словами Миколи Азарова, є забезпечення безпеки дітей за місцем проживання, на дорогах.

 

 

 

версія для друку