українська російська англійська
Микола Азаров: Наше завдання - забезпечити протипожежну безпеку, збереження лісів і полів від вогню
15.05.2013 | 12:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Сьогодні наше завдання – забезпечити протипожежну безпеку, збереження лісів і полів від пожеж. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 травня 2013 року.

За прогнозами Українського гідрометцентру, літо очікується надзвичайно спекотне. В кінці квітня – першій половині травня в окремих регіонах вже було зафіксовано вищий - п’ятий - рівень пожежної небезпеки.

Прем’єр-міністр доручив Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських, спільно з центральними та місцевими органами виконавчої влади, запровадити комплекс заходів із запобігання пожежам в природних екосистемах, використовуючи досвід дій під час аномальної посухи влітку 2010 року, а також сучасні можливості дистанційного, в тому числі космічного моніторингу ситуації.

«Головне – попередити ризики, - наголосив Микола Азаров. - Тому потрібно організувати патрулювання потенційно небезпечних зон, вчасно обмежувати доступ до них».

Глава Уряду зазначив, що на напрямках, де є загрози, необхідно сконцентрувати мобільні сили і матеріальні ресурси.

При цьому Микола Азаров висловив сподівання, що в цю діяльність включиться громадськість, бо, як свідчить досвід, це дає дуже позитивний ефект.

версія для друку