українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив негайно провести обстеження всіх об'єктів для відпочинку дітей
15.05.2013 | 12:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр доручив місцевим органам влади і службам технічного нагляду негайно провести суцільне обстеження всіх дитячих, спортивних майданчиків, атракціонів та інших об’єктів для відпочинку дітей. За результатами - зробити принципові висновки щодо можливості їх експлуатації. Відповідне завдання Микола Азаров поставив під час засідання Кабінету Міністрів України 15 травня 2013 року.

Глава Уряду зазначив, що вчора на Першому національному каналі було показано сюжет про жахливу трагедію в Бердичеві - на дитячому майданчику загинула дівчинка. Як виявилося, обладнання майданчика не було належним чином закріплене.

«Хто його встановлював? Хто давав дозвіл на експлуатацію? Як взагалі могла з’явитись ця споруда на порушення будівельних норм? І скільки ще таких небезпек для дітей у наших містах?» – поставив запитання Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив, що усе це треба негайно і ретельно розслідувати.

«Про результати прошу доповісти мені особисто, - сказав Микола Азаров. - А винні посадові особи повинні бути безумовно звільнені й притягнені до відповідальності».

При цьому Глава Уряду наголосив, що «життя і здоров’я наших дітей і онуків – це найцінніше, що є у нашому світі».

«Літній оздоровчий сезон для дітей України ми з вами повинні відпрацювати, як то кажуть, «на відмінно». Це – завдання Президента, це – наш обов’язок», - підсумував Прем’єр-міністр.

версія для друку