українська російська англійська
У Черкаській області створено 9 об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва
15.05.2013 | 15:40
Черкаська ОДА

З початку 2010 року в Черкаській області проводиться робота щодо поліпшення інвестиційної привабливості регіону та полегшення ведення підприємницької діяльності.

Як зазначає начальник Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА Євген Калінічев, за минулі 3 роки здійснено активну роботу в цьому напряму. Зокрема, прийняті та діють 2 обласні програми: залучення інвестицій в економіку Черкаської області; розвитку підприємництва.

З метою залучення іноземних інвесторів здійснено 4 презентації інвестиційного та експортного потенціалу підприємств області в Російській Федерації, Литві, Сполучених Штатах Америки, Державі Ізраїль.

Проведено інвестиційний форум «Черкащина інвестиційна-2012», в роботі якого беруть участь представники міжнародних компаній та фондів з 13 країн світу.

Оперативно вирішуються проблемні питання, які виникають в інвесторів під час започаткування бізнесу («Разек Черкаси» – проблема з підключенням до електромереж та газопостачання успішно вирішена – завод почав працювати, створено 110 робочих місць).

Упродовж останніх трьох років в області створено 9 об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва (бізнес-центри, бізнес-інкубатори).

У цьому році вперше в Україні, на замовлення Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Київським міжнародним інститутом соціології та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій підготовлено Рейтинги та індекс інвестиційної привабливості регіонів України.

версія для друку