українська російська англійська
У травні кордон України перетнуло понад 797 тис. транспортних засобів
15.05.2013 | 15:50
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

З 1 по 12 травня поточного року у пунктах пропуску автомобільного, залізничного та повітряного сполучення працівники Міндоходів оформили понад 797 тис. транспортних засобів, переважна більшість з яких – 787 тис. – автотранспорт.

Український кордон перетнули майже 696 тис. легкових автівок та 14,6 тис. автобусів. Кількість вантажівок перевищила 76 тис. За цей час було оформлено понад 32,4 тис. вантажних митних декларацій.

Враховуючи різке зростання бажаючих перетнути митний кордон у травневі свята, працівники митних пунктів працювали у посиленому режимі. Це дало змогу уникнути черг та швидко проводити усі митні формальності. На тих ділянках, де спостерігалося зростання пасажиропотоку, було організовано роботу додаткових смуг.

Завдяки таким заходам українці та гості нашої країни не відчули жодних незручностей при перетині українського кордону.

Водночас деякі несумлінні пасажири намагалися використати святкові дні з „користю” для власного добробуту. За початок травня митницями Міндоходів складено 468 протоколів про порушення митних правил на суму понад 30,6 млн. грн.

Так, у день Перемоги працівники Ягодинської митниці припинили спробу незаконного переміщення 14,9 тонн парфумів на загальну вартість понад 650 тис. грн. Щоб приховати від митного контролю „парфумерний вантаж” правопорушник надав документи з неправдивими відомостями про вантажні місця, вагу, вартість, відправника та отримувача товару. За цим фактом Ягодинською митницею Міндоходів складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

версія для друку