українська російська англійська
Н. Королевська: Наш пріоритет - забезпечити відпочинком і оздоровленням дітей, які потребують соціальної підтримки
15.05.2013 | 16:54
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд схвалив Концепцію Державної цільової соціальної програми оздоровлення і  відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2017 року. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Мета ухвалення Концепції – вдосконалити систему оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечити доступність та якість відпочинку та оздоровлення, а також розвиток відповідної інфраструктури», –  сказала Наталія Королевська.

Міністр нагадала, що з 1 червня в країні стартує кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей, яка охопить 2 мільйони 940 тисяч школярів – майже 70% усіх дітей шкільного віку в країні.

«Наш безумовний пріоритет – забезпечення відпочинком і оздоровлення тих дітей, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги», – наголосила Наталія Королевська.

За її словами, зокрема оздоровленням буде охоплено 99,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільного віку (близько 65 тис.); 72,7% дітей з багатодітних та малозабезпечених родин (майже 435 тис.); 49,6% дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (трохи менше 150 тис.); 49,1% дітей-інвалідів (понад 40 тис.).

Також Наталія Королевська повідомила, що на ці цілі цього року передбачено 2 мільярди 570 мільйонів гривень – на 20% більше, ніж було фактично витрачено торік. Це кошти державного та місцевих бюджетів, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, тощо.

 

версія для друку