українська російська англійська
У 2013 році буде модернізовано системи управління та навігації в найбільш завантажених аеропортах країни
15.05.2013 | 18:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури в рамках реалізації спільного з ЄБРР та ЄІБ проекту з модернізації аеронавігаційної системи України планує витратити в 2013 році 82,3 млн. євро.

Реалізація проекту передбачає встановлення радіолокаційних станцій огляду льотного поля в аеропортах "Бориспіль" та "Донецьк", придбання та встановлення резервної автоматизованої системи керування повітряним рухом для Сімферопольського регіонального диспетчерського центру, впровадження нової автоматизованої системи керування повітряним рухом для Одеського регіонального диспетчерського центру та  системи обробки аеронавігаційних даних. А також будівництво нової аеродромно-диспетчерської вежі в аеропорту "Бориспіль", закупівлю та встановлення далекомірного обладнання та заміну застарілого ультракороткохвильового обладнання радіостанцій.

Як повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Козак, модернізація дозволить не лише підвищити рівень безпеки повітряного простору України, а й підвищити пропускну здатність повітряного руху та знизити навантаження на екіпаж повітряного судна за рахунок використання нового обладнання.

 

версія для друку