українська російська англійська
У Криму відбудеться понад 100 культурних і музичних фестивалів, у тому числі світового рівня
16.05.2013 | 10:10
Рада міністрів АРК

Цього року з метою розширення меж курортного сезону в Криму буде організовано більше 100 масштабних культурних і музичних фестивалів. Про це повідомив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов на прес-конференції.

«Майбутнє кримського курорту — санаторне оздоровлення і подієвий туризм. Тому ми організуємо масштабні фестивалі, більшість з них проходять у міжсезонні — навесні та восени. Я запрошую всіх до Криму відвідати ці цікаві заходи», — сказав Анатолій Могильов.

У Коктебелі відбудеться фестиваль «Волошинський вересень», присвячений 100-річчю дому Волошиних, у Ялті відбудеться телекінофорум «Разом», у Феодосії організують фестиваль воєнних оркестрів, у Судаку — Міжнародний рицарський фестиваль «Генуезький шолом».

Також у Коктебелі традиційно проведуть джазовий фестиваль. «Цього року на фестивалі виступлять джазові виконавці з різних країн світу, у тому числі, з Великої Британії. Переговори про участь велися довгий час, нарешті, ми отримали позитивне рішення в Лондоні», — додав Анатолій Могильов.

Кримські заповідники і музеї цього року представлять нові експозиції, виставки і туристичні маршрути, у тому числі, веломаршрути, які останнім часом користуються все більшою популярністю.

 

версія для друку