українська російська англійська
Олександр Вілкул презентував логотип та гасло молодіжного ЧЄ U16 з баскетболу-2013
16.05.2013 | 12:06
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

IMG_0250.jpgВіце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул презентував логотип та гасло молодіжного Чемпіонату Європи U16 з баскетболу 2013 року, який відбудеться в Києві з 8 по 18 серпня.

Гасло Чемпіонату Європи – «Злети назустріч виклику». Динаміка лого відповідає прагненням молодих спортсменів самовіддано боротися та досягати мети, приймати виклик, щоб стати кращими, повідомив Олександр Вілкул.

Він зазначив, що організація в Україні молодіжного чемпіонату Європи з баскетболу в 2013 році є важливою складовою підготовки та проведення в Україні «Євробаскету-2015». «Це великі спортивні свята, що привертають увагу молоді до здорового способу життя і занять спортом», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Олександр Вілкул також зазначив: «Для країни-організатора великі спортивні змагання – це не лише свято спорту, це ще й можливість відкрити себе світові, також це елемент бренду, складова позитивного іміджу  країни».

«Логотип турніру увібрав у себе елементи української культури, частинку традицій та душі, гостинності, яку Україна продемонструє гостям та учасникам турніру», - додав Олександр Вілкул.

Президент ФБУ Олександр Волков додав, що яскравий колір логотипа ідеально відображає енергійність молодих спортсменів з усієї Європи, які зустрінуться в Україні в боротьбі за головний баскетбольний трофей.

«Ми зробимо все можливе, щоб гідно підготувати українську команду та потішити українських вболівальників, адже баскетбол дуже яскравий та емоційний вид спорту».

Директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський також розповів про історію створення візуального образу турніру:

«Ми звернулись до португальського агентства Brandia Central, оскільки мали досвід успішної співпраці з ними під час розробки логотипа УЄФА ЄВРО 2012. Агентство провело унікальну роботу з вивчення давніх українських символів, традицій та образотворчого мистецтва. Зокрема, традиції писанкарського мистецтва і лягли в основу створення цього логотипа».

«Я переконаний, що логотип і гасло стануть символом початку успішної та довготривалої новітньої історії баскетболу в Україні. Ми докладемо максимум зусиль, щоб провести гарне свято баскетболу у серпні цього року та забезпечити успішну організацію ЄвроБаскету-2015», - підкреслив М. Лубківський.

За словами одного із дизайнерів логотипа, португальця Мігеля Віана, Україна - країна з багатими традиціями та унікальним культурним спадком, який і надихнув авторів на створення цього образу та гасла. «Українці, амбітна та динамічна нація, яка з гордістю дивиться у майбутнє та прийматиме ще одну велику спортивну подію, щоб знову показати світові свою старанність та наполегливість в досягненні мети».

 

версія для друку