українська російська англійська
Олександр Вілкул вручив ключі 50 сім'ям, які стали власниками квартир за програмою "Доступне житло"
16.05.2013 | 12:58
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

фотография-1.jpgВіце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул вручив ключі та сертифікати від нових квартир сім’ям міста Вишгороду Київської області, яки придбали ці квартири за програмами державної підтримки. «Уряд створює можливості для отримання громадянами доступного житла. Сьогодні ще 50 сімей стали власниками нових квартир, придбаних за допомогою держави. Наразі з січня укладено 621 договір з громадянами в рамках державних програм підтримки будівництва та придбання житла. Цього року запланована підтримка ще більше 6 тис. українських сімей для отримання нових квартир за програмою «Доступного житла». А з 2010 року вже більше 6 тисяч  українців стали новоселами завдяки підтримки держави», - сказав Олександр Вілкул.

Введення в експлуатацію першої черги житлового комплексу «Княжа гора» у Вишгороді дало змогу поліпшити умови проживання медичним працівникам, педагогам, працівникам підприємств міста, які придбали квартири за державною програмою будівництва доступного житла «30/70», за якою 30% вартості квартири сплачує держава. 

«Завдяки програмі «Доступне житло», за якою квартири викупаються у ще незавершених будинках, будівельники відчули реальну підтримку держави, а громадяни отримали можливість вирішення житлових проблем. Програми доступного житла стимулюють розвиток будівельної індустрії та суміжних галузей української економіки. Наразі в будівництві використовується більше 70% матеріалів українського виробництва, а в поточному році цей показник зросте до 80%», - сказав Олександр Вілкул.

В урочистому заході також взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та Вишгородський міський голова Віктор Решетняк.

 

 

версія для друку