українська російська англійська
Тимофій Кохан: У Києві три театри беруть участь в пілотному проекті із запровадження електронного квитка
16.05.2013 | 19:13
Прес-служба Міністерства культури

16 травня напередодні святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у приміщенні Уряду відбулась відеоконференція Першого заступника Міністра культури Тимофія Кохана на тему «Основні напрямки розвитку галузі культури у 2013 році».

В конференції взяли участь представники структурних підрозділів галузі та керівники галузевих закладів Львівської, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей та представники регіональних засобів масової інформації.

Під час конференції Тимофій Кохан привітав учасників з професійним святом та обговорив усі питання стосовно роботи галузі.

Окрему зацікавленість у учасників конференції викликало питання необхідності запровадження сучасних систем в роботі музеїв та інших закладів культури – введення електронного квитка, створення віртуальних екскурсій на електронних сторінках закладів.

Тимофій Кохан зазначив, що Міністерство культури розуміє необхідність запровадження таких систем. «Більше того, ми вже почали над цим працювати, принаймні над електронним квитком. В Києві запроваджений пілотний проект - вже протягом півроку Національна опера України ім. Т.Г.Шевченка, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка працюють по системі електронного квитка. Нещодавно бажання долучитись до цього проекту висловив і Київський національний академічний театр оперети. Міністерство уважно відстежує усі проблемні питання, які можуть виникнути в процесі роботи цієї системи. І я думаю, що вже під кінець цього року ми вже будемо мати чітку позицію щодо можливих шляхів і ефективності запровадження електронних квитків», - розповів Перший заступник Міністра культури.

Також учасники відеоконференції обговорили питання фінансування та законодавчого врегулювання діяльності галузі, кадрового забезпеченню галузі, в тому числі бібліотечної мережі, де на сьогодні відчувається гострий дефіцит фахівців.

 

версія для друку