українська російська англійська
Раїса Богатирьова відвідала з робочим візитом Запорізьку область
17.05.2013 | 09:46
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова у четвер здійснила робочу поїздку до Запоріжжя, де взяла участь у нараді Президента України Віктора Януковича з адміністративно-господарським активом Запорізької області.

Крім того, Раїса Богатирьова ознайомилася з роботою амбулаторії сімейного лікаря Запорізької міської лікарні № 8 та проінспектувала хід будівництва поліклініки в селищі міського типу Кушугум Запорізького району, на базі якої буде створено центр первинної медико-санітарної допомоги.

Також Міністр відвідала Комунальну установу «Міська лікарня № 7», на базі якої планується відкриття Клініки високих технологій. Після того Раїса Богатирьова завітала до Запорізького державного медичного університету, де провела нараду з медичним активом області з питань реформування системи первинної медико-санітарної допомоги в регіоні.

Медична реформа передбачає створення мотивацій для медичних працівників, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Медична реформа передбачає створення мотивацій для медичних робітників, підняття рівня кваліфікації. В обов’язковому порядку ця програма буде виконуватися», - сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ у Запоріжжі.

На переконання Глави держави, в цілому очікується позитивний результат від проведення цієї реформи, незважаючи на дещо уповільнені темпи в деяких секторах.

«Якщо ми йтимемо цим шляхом, ми з року в рік будемо покращувати ситуацію в медичному секторі, системі охорони здоров’я. Це дуже важливо для кожного жителя України», - підкреслив Віктор Янукович.

Він наголосив, що питання забезпечення населення якісними медичними послугами є пріоритетним для держави.

 

версія для друку