українська російська англійська
Чеські інвестори зацікавлені у співробітництві з Кримом
17.05.2013 | 10:10
Рада міністрів АРК

Уряд Криму готовий до співробітництва з чеськими інвесторами у сфері аграрного комплексу і водопостачання, енергетики і туризму. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів Криму Валерій Пальчук під час зустрічі з головою Комітету з питань Європейського Союзу Сенату Парламенту Чеської Республіки Мирославом Крейча і представниками делегації Чеської Республіки.

Кримська сторона готова у рамках своїх повноважень посприяти чеським інвесторам у вирішенні адміністративних питань у рамках співробітництва з реалізації Державної програми «Вода Криму». «Цей проект дуже важливий для Криму і знаходиться на особливому контролі голови кримського уряду Анатолія Могильова», — додав Валерій Пальчук.

Він також відзначив, що нині в Криму проводиться системна робота з реформування санаторно-курортного комплексу.

Валерій Пальчук додав, що в аграрному секторі кримська сторона пропонує чеському бізнесу майданчики для реалізації інвестиційних проектів з будівництва теплиць і зерносховищ.

Зі свого боку Мирослав Крейча повідомив, що Крим був дуже популярним місцем відпочинку чеських туристів: «Ми зацікавлені в тому, щоб чехи знову відвідували Чорноморське узбережжя, і у тому числі Крим».

Чеська сторона також висловила зацікавленість у реалізації спільних проектів у сфері водопостачання і сільського господарства.

Наприкінці зустрічі Валерій Пальчук запросив чеську сторону відвідати щорічний Чорноморський Економічний Форум, який відбудеться в жовтні в Ялті.

 

версія для друку