українська російська англійська
Улітку в Криму діятиме 682 об'єкти оздоровлення і відпочинку дітей
17.05.2013 | 10:20
Рада міністрів АРК

З 1 червня в Криму розпочнуть роботу 682 об'єкти оздоровлення і відпочинку дітей. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов під час всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Костянтина Грищенка з питань організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

За інформацією Георгія Псарьова, цього року планують організувати відпочинок та оздоровлення 117 тисяч дітей, що складає більше 70% учнів середніх загальноосвітніх установ Криму. Зокрема, буде оздоровлено 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 70% дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей.

За інформацією віце-прем'єра автономії, в 2013 році на оздоровлення і відпочинок дітей в Криму планується виділити 47 млн. грн. У тому числі, 10,2 млн. грн. з республіканського бюджету, 8,1 млн. грн. з бюджетів міст і районів автономії, 18,3 млн. грн. з бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, 10,1 млн. грн. позабюджетних коштів.

версія для друку