українська російська англійська
Херсонська ОДА: За підсумками Міжнародного туристичного форуму підписано меморандум та 7 угод
17.05.2013 | 12:10
Херсонська ОДА

З метою розвитку та розширення двостороннього  економічного, наукового, технологічного та інвестиційного співробітництва між підприємцями України та Італії на ІІІ Міжнародному туристичному форумі «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк та Президент Асоціації Італія - Україна Джюсеппе Лагецца Маші підписали меморандум про партнерство та співробітництво.

Підписання даного меморандуму сприятиме, зокрема, діяльності підприємств і підприємців обох країн та взаємодії з державними органами і відповідними адміністративними і економічними інституціями для розвитку економічних зв`язків; пошуку ділових можливостей для взаємних інвестицій та реалізації як торговельних, так і інвестиційних проектів; проведенню конференцій, виставок, семінарів та інших аналогічних заходів в обох країнах та залученню до участі у них зацікавлених підприємств тощо.

«Для нас велика честь підписати сьогодні цей меморандум, адже на Форумі я відкрив для себе новий світ, побачив яка це прекрасна область, який багатий природний фонд  і зі свого боку зроблю все можливе, щоб створити тут маленьку Італію», - зазначив Президент Асоціації Італія - Україна Джюсеппе Лагецца Маші.

Загалом у рамках Форуму було підписано один меморандум та сім угод. Зокрема, про співробітництво у сфері розвитку туризму та курортів Приазов’я між Херсонською обласною державною адміністрацією  та Міністерством курортів та туризму АР Крим, а також договір про спільну діяльність із формування педагогічного простору дитячого оздоровчого табору між Президентом Міжнародної академії дитячого туризму та краєзнавства, Херсонським державним університетом та підприємством «Парітет».

ІІI Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» стартував у місті Скадовську – курорті державного значення.

У Форумі взяли участь близько 1000 осіб. Серед них науковці, бізнесмени, посли, консули, перші секретарі та торгові аташе. Почесні гості з країн: Австрії, Білорусії, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргизстану, Литви, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Швеції та Естонії.

Зокрема, у залі привітали – Надзвичайного і Повноважного Посла Киргизької Республіки в України Улукбека Чіналієва, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Кувейт в Україні Юсефа Хусейна Аль-Габанді, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Каніке Сулева, Генерального консула Республіки Білорусь в Україні Валентина Філіпчика, Генерального консула Грузії в м. Одеса Теймураза Нішніанідзе, Консула Генерального консульства Російської Федерації в м. Одеса Андрія Аксьонова, а також Консула Швеції в м. Каховці та Генерального директора Закритого акціонерного товариства "ЧУМАК" Карла Стурена.

Туристичний форум урочисто відкрили – голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих, Герой України, головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні – Людмила Лятецька, а також Герой України, Генеральний директор «Клініки відновлювального лікування» Володимир Козявкін.

Крім того, учасники та гості форуму заслухали привітання Президента України Віктора Федоровича Януковича та переглянули презентаційний фільм про туристичні можливості Херсонщини.

 

версія для друку