українська російська англійська
Республіка Білорусь та Херсонщина розвиватимуть співпрацю у галузі туризму
17.05.2013 | 14:37
Херсонська ОДА

"Я завжди з великим задоволенням відвідую Херсонщину, адже мені тут дуже подобається", - зазначив Генеральний консул Республіки Білорусь у м. Одеса Валентин Філіпчик під час свого виступу на пленарній частині III Міжнародного туристичного форуму"Херсонщина-відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії", який проходить у мкадовську.

З його слів останнім часом розвиток екотуризму Республіки Білорусь росте з неймовірною швидкістю, але на  території держави немає морів, а отже населення країни на літній відпочинок виїжджає до Херсонського краю.

Виходячи з цього, Валентин Філіпчик запропонував туристичним компаніям Херсонщини розглянути шляхи подальшого  розвитку співробітництва.

«Я вважаю, жителі Білорусі з задоволенням будуть й надалі приїжджати до вас на відпочинок,  а населення Херсонської області, в свою чергу, буде не проти відвідати наші живописні місця», - сказав Генеральний консул Республіки Білорусь у м. Одеса Валентин Філіпчик.

Нагадаємо, що у Форумі взяли участь близько 1000 осіб. Серед них – почесні гості із країн Австрії, Білорусі, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргизстану, Литви, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Швеції та Естонії.

 

 

версія для друку