українська російська англійська
На Запоріжжі освоюють понад 100 млн. грн. екологічних інвестицій
17.05.2013 | 15:20
Запорізька ОДА

У рамках цільових екологічних інвестицій відповідно до Кіотського протоколу за погодженням з японською стороною цього року в Запорізькій області розпочато реалізацію 49 проектів теплової санації на об’єктах соціальної сфери на загальну суму майже 107 млн. грн.

«Проекти вже погоджені Прем’єр-міністром України, проведено конкурс та визначено генеральних підрядників. Представники компаній, які реалізовуватимуть ці проекти, вже побували на об’єктах та провели відповідні заміри. За кількістю погоджених проектів Запорізька область поступається лише АР Крим та посідає перше місце серед областей України», - повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук.

За словами посадовця, вже починається реалізація цих проектів у семи лікарнях, 26 школах, 13 дитячих садках, двох центрах творчості та в одному будинку культури.

Також у рамках Кіотського протоколу, але вже за погодженням з іспанською стороною, на території області розпочато реалізацію проектів зі збору та утилізації біогазу на полігонах твердих побутових відходів.

«Із чотирьох проектів, які заплановано реалізувати на території України, три з них будуть упроваджуватися саме в Запорізькій області. Наразі вони розглядаються Державним агентством екологічних інвестицій України. У рамках цих проектів протягом 2013-2014 років групою іспанських компаній буде збудовано та передано на баланс міських рад на безоплатній основі газопоршневі станції, а отримана електроенергія буде використовуватися на власні потреби комунальних підприємств цих населених пунктів», - повідомив Петро Гончарук.

 

 

версія для друку