українська російська англійська
Turkish airlines зацікавлені у налагодженні плідної співпраці з аеропортом "Херсон"
17.05.2013 | 15:40
Херсонська ОДА

У рамках проведення ІІІ Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» голова обласної державної адміністрації Микола Костяк  провів ряд зустрічей з представниками дипломатичного корпусу та почесними гостями Форуму. Зустріч відбулась і з представниками Turkish airlines, зокрема, із директором авіакомпанії Айханом Коджаманом.

Під час зустрічі обговорювалося питання розвитку співпраці з Аеропортом «Херсон». Представники турецької делегації були приємно вражені туристичними можливостями Херсонщини і пересвідчилися у тому, що область має великий  потенціал у цій сфері.

У спілкуванні з головою облдержадміністрації Миколою Костяком, директор авіакомпанії Айхан Коджаман підкреслив, що  Turkish airlines зацікавлені у налагодженні плідної співпраці з Аеропортом «Херсон».

За підсумками зустрічі сторони досягли домовленостей щодо практичної реалізації намірів. А саме, підписання меморандуму про конкретні кроки впровадження авіасполучення між Туреччиною та Херсонською областю.

Нагадаємо, що на Херсонщині триває ІІІ Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії». У Форумі взяло участь близько 1000 осіб. Серед них науковці, бізнесмени, посли, консули, перші секретарі та торгові аташе. Почесні гості з країн: Австрії, Білорусії, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргизстану, Литви, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Швеції та Естонії.

 

версія для друку