українська російська англійська
МВС: У Львові до суду направлено кримінальне провадження щодо групи фармацевтів-зловмисників
17.05.2013 | 16:30
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Восени минулого року працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили групу фармацевтів, які збували через приватне підприємство підроблені ліки. Були виявлені місця виготовлення та зберігання підроблених медикаментів.

У ході проведення досудового розслідування було встановлено, що аптекарі збували підроблені ліки громадянам Західного та інших регіонів держави. У справі проведено більше 50 експертиз. Учасникам незаконних угод Галицьким районним судом міста Львова обрано запобіжний захід - утримання під вартою. 

Співробітники Слідчого управління Львівської міліції завершили розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.321 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів». Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення  волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення та майна.

 

версія для друку