українська російська англійська
З початку року заборгованість із зарплати на Дніпропетровщині зменшилась ще на 6,5%
17.05.2013 | 16:40
Дніпропетровська ОДА

Систематичне скорочення заборгованості із заробітної плати на Дніпропетровщині є одним з пріоритетів діяльності обласної влади. Завдяки вжитим заходам заборгованість із виплат зарплати з початку 2013 року зменшилась на 6,5%. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час селекторної наради, яка проходила під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула.

«Максимально ліквідувати заборгованість із заробітної плати – таке завдання поставив Президент України Віктор Янукович. На Дніпропетровщині запроваджена низка заходів створених саме з цією ціллю. Завдяки постійній роботі з підприємствами-боржниками протягом трьох років заборгованість із заробітної плати у Дніпропетровській області скорочена у 9 разів – з 86,6 млн. грн. до 9,2 млн. грн.», - підкреслив Дмитро Колєсніков.

Для контролю та ліквідації заборгованості в Дніпропетровській області запроваджено трьохрівневий моніторинг інформації щодо наявності боргів на підприємствах та установах всіх форм власності, питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати розглядаються на засіданнях колегії облдержадміністрації, проводяться засідання обласних, міських та районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошових виплат), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників тощо.

Зокрема, з початку року по економічно активних підприємствах заборгованість скорочено на 434,6 тис. грн. (13,6%), протягом березня борг зменшився ще на 201,7 тис. грн. (6,8%) і станом на 1 квітня заборгованість складає 2,8 млн. грн.

На підприємства приватної форми власності зменшення заборгованості з початку року склало 169,8 тис грн. (18,6%), протягом березня борг зменшився ще на 200,4 тис. грн. (21,2%).

Голова ОДА зазначив, що зменшення заборгованості по економічно неактивних підприємствах з початку року склало 1,3 млн. грн. (66,4%), протягом березня борг зменшився ще  на 71,6 тис. грн. (10,1%).

Крім того, в області відсутні борги з виплати заробітної плати по підпорядкованих підприємствах-боржниках та працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

 

версія для друку