українська російська англійська
Прем'єр-міністр вручив провідним науковцям державні нагороди
17.05.2013 | 15:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у столичній філармонії взяв участь в урочистостях з нагоди Дня науки та вручив провідним вітчизняним науковцям державні нагороди.

«Я хочу запевнити Вас від імені Уряду у тому, що підтримка науки, підтримка вчених, підтримка наших наукових шкіл була і завжди буде пріоритетом діяльності нашого Уряду», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що в Україні функціонує понад 800 науково-дослідних, проектно-конструкторських та інших наукових організацій. «Це величезний потенціал. Головне питання полягає у тому як його використовувати. Нам потрібно ще багато чого зробити, щоб розвивати цей потенціал», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду загалом вручив 11 державних нагород, 150 державних премій України в галузі науки і техніки за 2012 рік, одну з яких Віце-прем’єр-міністру України Олександру Вілкулу «За розробку і впровадження у гірничорудній промисловості технологій безтротилових зривів». Також Прем’єр-міністр вручив 42 премії Кабінету Міністрів за впровадження інноваційних технологій.

Водночас Микола Азаров зачитав вітальне слово Президента України Віктора Януковича.

версія для друку