українська російська англійська
19 травня до Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією на Хрещатику відбудеться інформаційно-оздоровча акція
17.05.2013 | 16:14
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Департамент охорони здоров’я КМДА за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Громадської Ради МОЗ, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця 19 травня 2013 року з 11.00 до 14.00 перед будинком Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36 проводить міську інформаційно-оздоровчу акцію медичного профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я», присвячену Всесвітньому дню боротьби з гіпертонічною хворобою 17 травня.

Запрошуємо киян та гостей міста отримати консультації лікарів, за допомогою сучасних автоматичних приладів виміряти артеріальний тиск, рівень цукру крові, приєднатись до показової гімнастики. Учасники акції матимуть змогу визначити рівень фізичного здоров’я, біологічний вік, зробити електрокардіограму, отримати поради у відмові від тютюнокуріння, позбавлення надлишкової маси тіла. Також буде організовано ремонт та налагодження роботи тонометрів.

Мета акції – загострити увагу населення на своєчасному попередженні серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, регулярному вимірюванні артеріального тиску, адекватному лікуванні гіпертонічної хвороби, а також відмові від шкідливих звичок, дотриманні раціонального харчування, достатньої фізичної активності тощо.

Серед найсерйозніших наслідків гіпертонії – ішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт міокарда. Своєчасне виявлення артеріальної гіпертензії є першим кроком у боротьбі з захворюванням.

 

 

 

 

версія для друку