українська російська англійська
Кабмін за рахунок оптимізації зменшив загальну чисельність місцевих органів влади
17.05.2013 | 16:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Посади фахівців територіальних управлінь Мінприроди створюються в місцевих держадміністраціях. На них будуть працювати спеціалісти Державних управлінь охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі, які ліквідуються.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 15 травня 2013 р. №  338 «Про збільшення граничної чисельності працівників обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій» кількість працівників держадміністрацій за рахунок передачі штатних посад працівників територіальних управлінь Мінприроди до ОДА збільшується на 968 одиниць. Але фактично це означає, що після проведеної оптимізації органів виконавчої влади, кількість працівників відповідних територіальних підрозділів профільного міністерства було скорочено приблизно на 30% – з 1514 залишилося 968 посад.

Постанову розроблено на виконання положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні», який набув чинності з 18 листопада 2012 року. Документом визначено 6-місячний термін для утворення структурних підрозділів екології та природних ресурсів в місцевих держадміністраціях, тобто відповідні підрозділи мали бути створені до 17 травня 2013 року.

Таким чином, фактично працівники ліквідованих «екологічних» підрозділів профільного міністерства перейдуть працювати в підпорядкування місцевих адміністрацій. Про жодне збільшення посад чиновників не йдеться. Навпаки - за рахунок оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, коли штатну чисельність було зменшено з 1514 до 968 одиниць, кількість посадовців скорочено більш як на 500 працівників.

 

версія для друку