українська російська англійська
Леонід Кожара під час робочого візиту до Польщі зустрівся з Кетрін Ештон і Штефаном Фюле
17.05.2013 | 18:57
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії - Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон і Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле під час робочого візиту до м. Краків (Польща).

У рамках робочого візиту Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари до м. Краків (Польща) з метою участі у засіданні Міністрів закордонних справ держав «Вишеградської групи» та «Східного партнерства» 17 травня ц.р. відбулися його окремі зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії - Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон і Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

У ході зустрічей були обговорені актуальні питання двосторонніх відносин між Україною та ЄС, а також регіональної та міжнародної проблематики.

Леонід Кожара підтвердив налаштованість України продовжувати реалізацію євроінтеграційного курсу, а також поінформував сторону ЄС про досягнутий нашою державою прогрес у впровадженні системних реформ, які дозволять перевести двосторонні відносини на рівень політичної асоціації та економічної інтеграції.

Особлива увага була приділена перспективам підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті «Східного партнерства» у листопаді ц.р., зокрема у контексті схваленого 15 травня ц.р. рішення Колегії ЄК щодо рекомендації Раді ЄС підписати Угоду.

Під час зустрічі з К.Ештон серед питань міжнародного порядку денного співрозмовники приділили окрему увагу реалізації пріоритетів Українського головування в ОБСЄ, зокрема, активізації взаємодії з придністровського врегулювання у форматі «5+2».

 

версія для друку