українська російська англійська
На найближчому засіданні Уряд заслухає Державне агентство з туризму та курортів
17.05.2013 | 20:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На найближчому засіданні Кабінет Міністрів України має намір заслухати Державне агентство з туризму та курортів щодо створення позитивного іміджу України та інформування про нашу країну за кордоном. Про це Прем'єр-міністр повідомив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Найближчим часом ми хочемо на засіданні Кабінету Міністрів заслухати роботу Агентства з туризму. Я, як і Ви, вважаю, що дуже мало робиться для поширення правдивої інформації про нашу країну. І це великий недолік у роботі цього Агентства», - сказав Микола Азаров.

За його словами, багато українських політиків «досягли успіху в поширенні негативної інформації про нашу країну». При цьому він звернув увагу на те, що сьогодні рейтингове агентство S&P випустило повідомлення про підтвердження чинного рейтингу України. «Це я кажу тим, хто зовсім недавно у Верховній Раді поширював нісенітниці про крах нашої економіки тощо. Ну, а читачам моєї сторінки хочу порадити вірити компетентним джерелам, а не різним чуткам, які дуже часто поширюються в наших засобах масової інформації», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку