українська російська англійська
В Києві біля меморіалу "Червона стрічка" вшанують пам'ять людей, які померли від СНІДу
18.05.2013 | 08:45
Прес-служба Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

У третю неділю травня щорічно весь світ відзначає День пам’яті людей, які померли від СНІДу. У Києві відбудеться урочиста церемонія біля «Червоної стрічки», меморіалу, що символізує нашу пам’ять про людей, життя яких забрала епідемія, яка відбудеться 18 травня о 18:00. Активісти прагнуть нагадати, що пам’ять про померлих – це, в першу чергу, турбота про живих, недопущення подібних смертей у майбутньому.

Спікерами на церемонії виступлять:

Александріна Тетяна – голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань;

Володимир Жовтяк – голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»;

Нізова Наталія – директор Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України»

Ганна Довбах – асоційований директор з питань політики та партнерства МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»;

Урочиста церемонія розпочнеться 18 травня о 18:00 за адресою вул. Лаврська, 11. Після церемонії стартує свічкова хода, яка завершиться о 20:00 біля Пам’ятника Засновникам Києва (Набережне шосе, зупинка Бульвар Дружби Народів) запуском на води Дніпра півтисячі водяних ліхтариків в пам’ять про майже 30 000 життів громадян України, які забрала епідемія.

Закликаємо всіх небайдужих взяти участь в церемонії та свічковій ході.

версія для друку