українська російська англійська
Цьогоріч на Рівненщині збільшили фінансування на оздоровлення дітей більш як на 30 відсотків
19.05.2013 | 09:37
Рівненська ОДА

Цьогоріч на відпочинок школярів Рівненської області спрямують 32 мільйони гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж торік, повідомив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Також очільник краю зазначив, що на Рівненщині вдалося розширити мережу закладів оздоровлення та відпочинку. Так, цьогоріч відновили роботу 39 пришкільних таборів, які не функціонували торік.

А загалом у літній період в області для учнів працюватимуть 584 заклади – 564 табори денного перебування, 17 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення, а також 7 наметових містечок. За словами голови облдержадміністрації, цього року планують організувати відпочинок та оздоровлення для понад 86 тисяч школярів. При цьому особливу увагу приділятимуть дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклуванняїх оздоровлять стовідсотково.

А щоб відпочинок школярів Рівненщини був комфортним та безпечним, всі заклади проінспектує спеціальна робоча група. Її створили за дорученням Василя Берташа. За результатами моніторингу, освітяни, медики, пожежники та санстанція нададуть свої поради та пропозиції, які будуть враховані ще до відкриття оздоровчих закладів, підсумував Василь Берташ.

 

версія для друку