українська російська англійська
Геннадій Темник у Донецьку проінспектував будівництво житлового кварталу
18.05.2013 | 13:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник в ході візиту до Донецької області проінспектував в обласному центрі будівництво житлового кварталу, що на вулиці Багратіона в Будьонівському районі. І чергу кварталу планують ввести в експлуатацію до кінця червня цього року.

Будівництво кварталу розпочали в 2011 році. Проектом передбачено спорудження 4 дев’ятиповерхових житлових будинків на 312 квартир.  І черга – житловий будинок на 72 квартири. 55 молодих сімей та одиноких молодих громадян придбають в цьому будинку квартири за рахунок пільгових довгострокових кредитів, 11 – за програмою здешевлення іпотечних кредитів, 2 - за програмою кредитування науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Всього в регіоні участь у програмі беруть 18 будівельних об'єктів, з яких 13 – у Донецьку та по одному – у Маріуполі, Макіївці, Дружківці, Красному Лимані,Ясинуватій.Всього в них розташовано 1093 квартири, загальною площею понад 77 тисяч квадратних метрів.

Нагадаємо, 16 травня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул вручив ключі 50 сім’ям, які стали власниками квартир за державною програмою «Доступне житло» у Вишгороді Київської області.

 

версія для друку