українська російська англійська
Екіпажі вертолітників Збройних Сил України будуть нести цілодобове чергування під час пожежонебезпечного періоду
18.05.2013 | 14:35
Прес-служба Міністерства оборони

У 11-й бригаді армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, що розташована на  Херсонщині, завершилися тижневі збори з льотним складом армійської авіації ЗС України. Керував роботою заходу начальник льотно-методичної служби армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України полковник Володимир Колотило. Головною метою заходу було тренування льотного складу у використанні водозливного пристрою ВЗТ-5, який застосовують під час гасіння пожежі з повітря.

За словами керівника зборів, їх проведення було викликане необхідністю підготовки фахівців армійської авіації до початку цьогорічного пожежонебезпечного періоду.

«У подальшому визначені екіпажі військових вертолітників будуть нести цілодобове чергування у пожежонебезпечний період і, при необхідності, будуть використовуватись для боротьби з лісовими пожежами», – зазначив полковник Володимир Колотило. Дане чергування буде відбуватися у рамках співпраці із Державною службою надзвичайних ситуацій.

Також він повідомив, що протягом зборів з вертолітниками було проведено три льотні зміни із загальним нальотом понад 43 години. За цей час до виконання завдань із використання ВЗТ-5 було підготовлено 11 льотчиків армійської авіації.

 

версія для друку