українська російська англійська
На Київщині відкрито оновлену амбулаторію загальної практики - сімейної медицини
18.05.2013 | 15:11
Київська ОДА

У селі Катюжанка Вишгородського району, що на Київщині, відкрили амбулаторію загальної практики - сімейної медицини. В урочистостях взяли участь голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько.

«Соціальні ініціативи Президента - це фактично орієнтир для подальшого руху, як в медичній галузі так і в інших напрямах реформ у регіоні, - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Жителі усіх сіл та районів Київщини повинні отримувати якісну медичну допомогу. Тому без погодження з громадою в регіоні жоден медичний заклад не буде закритий, а навпаки відкриватимуться оновлені та з сучасною медичною апаратурою».

У приміщені Котюжанської амбулаторії розташовано кабінети сімейних лікарів, реєстратура, оглядовий, маніпуляційний кабінети та кабінет долікарської допомоги. Вторинну медичну допомогу та діагностичні обстеження дорослим проводитимуть в центральній районній лікарні.

Медична допомога населенню надається за наступними спеціальностями: загальна практика - сімейна медицина, акушерство та гінекологія.

Найближчим часом медична амбулаторія буде заповнена медичним обладнанням та комп'ютеризованими робочими місцями для сімейних лікарів, що значно покращить умови та якість їхньої роботи.

«Відкриття подібних медичних закладів - це досягнення не лише для громади села, а й для всього району, адже жителі дев'ятьох сіл зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Це близько п'яти тисяч мешканців. Сільська амбулаторія є взірцевим прикладом первинної медико-санітарної допомоги», - сказав Анатолій Присяжнюк

Під час відкриття амбулаторії губернатор Київщини вручив головному лікарю новий кардіограф

 

 

версія для друку