українська російська англійська
На Вінниччині відкрито підприємство з виробництва лічильників електроенергії, що впроваджуватиме новітні технології
20.05.2013 | 10:36
Вінницька ОДА

За участі заступника голови обласної державної адміністрації Вінницької області Романа Аксельрода, першого заступника Вінницького міського голови Володимира Кістіона  та генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» Юрія Касіча 17 травня в обласному центрі було відкрито виробничо-торгове підприємство ТОВ «Енерго Контроль».

Новостворене виробничо-торгове підприємство спеціалізується на виробництві лічильників електроенергії для фізичних та юридичних споживачів. На початковому етапі діяльності планується виробництво продукції на комплектації типових лічильників ДНВП «Об’єднання Комунар». Одночасно впроваджується виробництво нового типу лічильника, розробленого спеціалістами ТОВ «Енерго Контроль» з підвищеним антимагнітним захистом від впливу радіохвиль. На підприємстві використовуються новітні типи обладнання німецького виробництва.

Прогнозована потужність виробництва - 25 -30 тис.  шт. в місяць (300-360 тис. шт. за рік)

Чисельність працівників підприємства складає  70 чоловік, які залучаються із обласного центру зайнятості з наступним професійним навчанням. Середня заробітна плата на підприємстві складає 2700-3300 грн. Прогнозовані виплати до бюджету складають 4500 – 5000 тисрн. на рік.

 

версія для друку