українська російська англійська
До Дня Києва квітковий годинник змінить свій вигляд
20.05.2013 | 11:10
Київська МДА

До Дня Києва квітковий годинник буде оформлено в тематиці відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі. На схилі вулиці Інститутської, де розміщено квітковий годинник, працюють фахівці зеленого господарства столиці. Вони надають годиннику нове оформлення – в тематиці відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.

«Зв’язок поколінь, велич і могутність держави ми намагались передати стилізовано в оформленні квіткового годинника саме на День Києва – міста-фундатора історико-культурної епохи», – наголосив генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Михайло Царенко та додав, що у подальшому профільне підприємство здивує киян об’ємними композиціями на годиннику.

Слід зауважити, що усього для створення нової композиції буде використано близько 80 тисяч квітів, таких як: колеус лимонний, бегонія біла, червона та рожева, агератум, цинерарія тощо. Із яких 50 000 квітів уквітчають годинник, а інші стануть дизайнерським оформленням фонового панно. Цікаво, що цифри і букви напису вирізаються з листу деревовокнистих плит, фарбуються, а потім вже кріпляться до схилу металевими штирями.

Нагадаємо, квітковий годинник був спроектований у 2008 році, а механізм подарований мерією Единбурга. Загальний діаметр годинника складає 19,5 м., діаметр циферблату – 16,5 м., довжина стрілок – 7 м. та 4 м. За макетами комунального об’єднання «Київзеленбуду» періодично змінюється дизайн та його оформлення.

 

 

версія для друку