українська російська англійська
На Волині для жителів села відкрили новий стадіон
20.05.2013 | 11:16
Волинська ОДА

На Волині у будівництво нового сільського стадіону інвестовано 1,6 млн. грн. Участь в його відкритті взяв голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Тривалий час у с. Маяки Луцького району пустував зруйнований та запущений старий стадіон. Однак, від сьогодні замість пустиря – у селі новий стадіон.

Подарунок мешканцям села зробила волинська будівельна фірма. Вона збудували сучасне поле: відновили газон, засіяли його спеціальним сортом стійкої трави. Реконструювали дві роздягальні для футболістів, душові, суддівську та тренерську кімнати. Для вболівальників побудували трибуни, зробили бігові доріжки.

Отож діти, які проживають на території Маяківської сільської ради, зможуть вільно тренуватися та займатися фізкультурою на новому стадіоні. Там же відтепер відбуватимуться різні спортивні заходи районного та обласного значення.

До кінця поточного року біля трав’яного газону планується додаткове будівництво футбольного поля з твердим покриттям для тренувань та інтенсивного використання восени та навесні.

 

версія для друку