українська російська англійська
Відбулося засідання української частини підкомітету № 7 Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС
20.05.2013 | 16:35
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Сьогодні під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулося чергове засідання української частини підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа» Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

У засіданні взяли участь члени української частини – представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, Міністерства закордонних справ, Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Під час засідання обговорено стан виконання домовленостей, досягнутих під час шостого спільного засідання підкомітету № 7 та сформовано пропозиції до порядку денного наступного засідання.

Також розглянуто порядок денний сьомого спільного засідання підкомітету № 7від європейської сторони та доповнено питаннями української сторони.

Окрім цього, затверджено новий склад української частини підкомітету № 7.

 

версія для друку