українська російська англійська
У КНУТД відбудеться фінал ХІІІ Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів
20.05.2013 | 18:20
Прес-служба Міністертва освіти і науки

25 травня 2013 року під патронатом Міністерства науки та освіти України в Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться фінал ΧІІІ Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів.

В конкурсі візьмуть участь близько 300 молодих дизайнерів одягу, взуття, аксесуарів, текстилю та зачісок з країн СНД та Європи.

До складу журі конкурсу увійшли українські та світові фахівці індустрії моди: Лариса Вороніна, Діана Дорожкіна, Айна Гассе, Серж Смолін, Федір Возіанов, В’ячеслав Дюденко, Сніжана Нех, дизайнер Копенгаген FUR Michael Holm (Королівство Данія), а також головні редактори модних журналів.

Довідково

Свою історію конкурс починає ще з 1955 року, коли для демонстрації дипломних робіт випускників були започатковані «Ситцеві бали», а після заснування у 1988 році Студентського будинку моди такі заходи стали щорічними. В 2001 році радою університету було запропоновано створити не просто перегляд робіт, а конкурс, який того ж року здобув міжнародний статус та отримав назву «Печерські каштани». Ця назва є символічною, адже університет знаходиться в старовинному центрі столиці України – на Печерську, де кожного травня, коли відбувається конкурс, розквітають каштани. Логотип конкурсу найточніше передає поєднання граціозної краси з листям каштану, як символ молодих паростків моди.

Особливою ознакою конкурсу є те, що у ньому беруть участь близько 300 учасників з країн СНД, Європи, Азії, а глядачі – це не тільки студентська молодь, а й провідні фахівці індустрії моди, шоу-бізнесу, керівники та власники підприємств легкої промисловості.

 

версія для друку